Zapraszamy na Warsztaty 4.0

Rzeczywistość, nie tylko online, zmusza nas do zabierania głosu w sprawie, prezentowania stanowiska, wreszcie kameralnej rozmowy z kimś bliskim czy… no właśnie! A co, jeśli Twój głos zamiera, zanim zabierzesz go publicznie, a konieczność pracy z włączoną kamerą skutkuje “trudnościami na łączach” – te warsztaty są dla Ciebie!

Jeśli na samą myśl o mówieniu czujesz strach, uderzenia gorąca i zastanawiasz się, co pomyślą inni i jak wypadniesz, albo – o, zgrozo! – już widzisz swoją porażkęzapraszamy na trening skutecznego mówcy online.

Podczas wirtualnych spotkań w małej warsztatowej grupie poznasz mechanizmy psychologiczne i fizjomotoryczne mowy (a po ludzku dowiesz się, jak działa głowa i jak wykorzystać ruch i schematy ciała do łatwiejszego i efektywnego mówienia, gdy zżera nas stres), zdobędziesz porcję istotnej wiedzy na temat negatywnej zależności między stresem, lękiem a mówieniem; zobaczysz konkretne rozwiązania i sprawdzisz na sobie proste ćwiczenia, które pozwalają mówić bez strachu i uwolnić się od jego niszczącego wpływu.

Podczas 8 kameralnych spotkań online zdobędziesz praktyczne i łatwe do zastosowania wskazówki. Wszystko to sprawia, że wiesz, jak mówić; nabierasz potrzebnych umiejętności i przestajesz się bać.

Napisz do nas: kusmirek-wrzos@tlmilicz.pl slugocka@tlmilicz.pl

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy do 25 stycznia 2021 roku.

Plakaty można również pobrać w formie pdf: