Wiktor Majewski Srebrnym Medalistą XVIl Mistrzostw Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym

W dniach 13-15 marca 2024r. w Biłgoraju odbyły się XVIl Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. W ramach rozgrywek został rozegrany turniej indywidualny dziewcząt i chłopców, turniej drużynowy chłopców oraz turniej deblowy i turniej par mieszanych. W turnieju drużynowym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktor Majewski, Maciej Dmochowski i Antoni Pogorzelski zajęli III miejsce, w turnieju deblowym para Wiktor Majewski i Antoni Pogorzelski zajęli ll miejsce. Natomiast miksty w składach Zuzanna Zwierzak i Wiktor Majewski oraz Maja Bielaszewska i Maciej Dmochowski zajęli Vll-Vlll miejsce. W turnieju indywidualnym dziewcząt najlepiej wypadła Maja Bielaszewska zajęła V miejsce, a Xll miejsce Zuzanna Zwierzak, wśród chłopców Wiktor Majewski zajął miejsce ll Antoni Pogorzelski lV Maciej Dmochowski XVll-XlX. Turniej przebiegał w  miłej atmosferze. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom !!!