Z ogromną dumą informujemy o sukcesie naszej uczennicy
25 marca w Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyła się gala wręczenia nagród ogólnopolskiego konkursu „Uczeń z pasją”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.
Nasza uczennica, Zuzanna Pilipa z kl. VA, znalazła się w gronie wyróżnionych spośród ponad 100 kandydatów z całej Polski!
Zuzia otrzymała prestiżowe wyróżnienie, nagrodę książkową oraz roczny certyfikowany kurs rozwoju osobistego o wartości 5 000 złotych.
To ogromne osiągnięcie i dowód na to, że pasja, zaangażowanie i ciężka praca prowadzą do sukcesu. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy


