Światowy  Dzień  Turystyki 2022

Światowy  Dzień  Turystyki obchodzony corocznie 27.IX stał się pretekstem do zorganizowania  w naszej szkole międzyklasowego konkursu wiedzy o Europie.

 5 października uczniowie każdej z klas musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami, takimi jak  wyszukiwanie na mapie Europy poszczególnych państw, odgadywaniem i nazywaniem  zabytków miast europejskich, rozpoznawaniem flag państwowych oraz  testem wiedzy geograficznej. 

Konkurs był nie lada wyzwaniem, dlatego tym bardziej gratulujemy zwycięzcom czyli uczennicom i uczniom  z KLASY  I A , którzy zdobyli aż 71 punktów z 77 możliwych do otrzymania. Drugie miejsce należy do uczennic i uczniów z klasy IV c – 69/77, a trzecie ex aequo zajęły  uczennice i uczniowie z klas I b i IV b – 68/77.

Nagrodą dla zwycięskiej klasy jest pizza oraz seans filmowy w internacie szkolnym – zapraszamy do uzgodnienia dogodnego terminu.

Konkurs zorganizowało i przeprowadziło SKT „ BórSzlak” wraz z opiekunką mgr  Małgorzatą Cichocką- Dębek oraz pani mgr Katarzyna  Chołodecka.

Obraz Kris z Pixabay