Studniówka 2023

Dnia 04.02.2023 w przystrojonej leśnymi akcentami restauracji Kaskada w Miliczu odbył się Bal Studniówkowy uczniów klas maturalnych. W godzinach 19.00-04.00 bawiły się klasy 4c i klasa 4d wraz z wychowawcami Panem Łukaszem Kontowskim oraz Panią Ewą Chyłą. Zaproszonych gości witali Małgorzata Jaszczyszyn i Krzysztof Wróbel z klasy 4c oraz Nikola Ilnicka i Jakub Hajduk z klasy 4d. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: dyrektor szkoły Pani Justyna Żarczyńska z mężem, wicedyrektor szkoły Pani Joanna Ungurian z mężem, nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz Pan Marcin Calów z małżonką, nadleśniczy Nadleśnictwa Żmigród Pan Zbigniew Nahajowski, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Milicz wraz z małżonką, Pan Paweł Kucharczyk z małżonką, kierownik szkolenia praktycznego Pan Krzysztof Salata z małżonką, Kierownik internatu Pan Bartłomiej Pudłowski oraz pracownicy TL oraz Nadleśnictwa Milicz. Po przywitaniu gości głos zabrała Dyrektor Szkoły, która swoje przemówienie zakończyła słowami “Poloneza czas zacząć” i na salę wkroczyło 11 par tańczących do Poloneza Husarii Krzesimira Dębskiego. Warto dodać, że fragment Poloneza zatańczyli również wychowawcy klas czwartych, do którego uczniów przygotował Pan Rafał Rogowski. Oprawą muzyczną, przy której wszyscy obecni świetnie się bawili zajmował się Pan Wojciech Piskozub.

Fotografią i video zajmowała się firma Studio V24 Sebastian Szostak z Krotoszyna, która poza zdjęciami i filmem zapewniła również atrakcje w postaci FOTOBUDKI 360 oraz klasycznej FOTOBUDKI, z których uczniowie oraz zaproszeni goście chętnie korzystali.

Restauracja zapewniła świetne menu. Tradycyjnie o godzinie 22.00 został podany pieczony dzik. Cały czas uczestnicy imprezy mogli skosztować wyrobów z dziczyzny zapewnionych przez rodziców znajdujących na tzw. “paśniku”. Wystrojem sali zajęli się uczniowie pod kierunkiem mamy uczennicy Małgorzaty Jaszczyszyn, Pani Beaty Jaszczyszyn. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu sygnalistów wraz z nauczycielem Rafałem Rogowskim.