Sportowe résumé

Czerwiec u nas upłynął nie tylko pod znakiem przygotowań do nadania szkole imienia profesora Władysława Jedlińskiego, ale też i sportowych zwycięstw i zmagań. Tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć te chwile, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń.

W dniu 8 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Technikum Leśnego w Miliczu. W zmaganiach wzięło udział 11 chłopców i 3 dziewczyny. Turniej rozegrano systemem grupowo-pucharowym do dwóch wygranych setów.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

dziewczęta I miejsce – Zuzanna Zwierzak

II miejsce – Dobrosława Krupińska

III miejsce – Nikola Ilnicka

chłopcy I miejsce – Marcin Jarmuszczak

II miejsce – Kacper Cieliński

III miejsce – Wiktor Majewski

IV miejsce – Szymon Romański

V – VII miejsce – Jędrzej Galus ,Fabian Targoni i Antoni Gregor

VIII-XI miejsce – Krzysztof Lubryka, Kacper Poleszczuk i Łukasz Dera

Medale i nagrody ufundowała Dyrekcja szkoły. Serdecznie gratulujemy uczestnikom!

Zaś w dniu 9 czerwca 2021 r. odbył się Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców. Wystartowały w nim 4 drużyny: I ab, II ab, II cd i III ab. Rozegrano go do 2 wygranych setów. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce – III ab

II miejsce -I ab

III miejsce -II cd

IV miejsce -II ab

Statuetki wręczyła dyrektor szkoły Pani Justyna Żarczyńska.

A już 10 czerwca 2021r. w Świdnicy odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej. Do turnieju zgłosiło się 12 par żeńskich i 10 par męskich. Turniej rozegrano systemem brazylijskim. Drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Wasielewska, Laura Horbik i Martyna Balaga zajęła 4 miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Jakub Duda, Nikodem Kowalski i Konrad Rokita wywalczyli 7 miejsce. Serdecznie gratulujemy zawodnikom!

A niebawem nie tylko sportowe zmagania zaczną się na nowo.