Część praktyczna egzaminu R.14

12.01.2018

Zgodnie z komunikatem OKE we Wrocławiu w sprawie terminów egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji 1: styczeń – luty 2018 podajemy następujące terminy:

  • termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu do 9.09.2017
  • część pisemna R.13 i R.14 – 11.01.2018
  • część praktyczna:
    • w R.13 – 10.01.2018
    • w R.14 – 12.01.2018 – 17.02.2018
  • wyniki egzaminów z sesji styczeń-luty oraz termin przekazania świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie z jednej z kwalifikacji – 23.03.2018
  • termin przekazania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe dla absolwentów, którzy uzyskali wykształcenie średnie 27.o4.2018 a wcześniej uzyskali pozytywne wyniki z kwalifikacji R.13 i R.14 – 25.05.2018

Uwaga:

  1. Terminy R.13 dotyczą uczniów klas III i IV oraz absolwentów, którzy wcześniej nie uzyskali kwalifikacji (terminy poprawkowe). Sesja dla klas II odbędzie się w terminie czerwcowym.
  2. Terminy R.14 dotyczą uczniów klas IV oraz absolwentów (zarówno termin podstawowy jak i poprawkowy)

Szczegółowy harmonogram egzaminów

Uwaga: zdający przychodzą pod salę gimnastyczną pół godziny przed egzaminem.

R.13 praktyczny 10 stycznia godz. 9 00
R.13. pisemny 11 stycznia godz. 10 00

R.14. pisemny 11 stycznia godz.12 00
R.14 praktyczny zgodnie z poniższym harmonogramem:

Listy zdających egzamin zawodowy praktyczny R.14. Użytkowanie zasobów leśnych.

22 styczeń godz. 8.00

  1. Banik Radosław Grzegorz
  2. Bielak Martyna Katarzyna
  3. Biliński Radosław Marcin
  4. Bryja Adrian Michał
  5. Chojnacka Marcelina
  6. Dąbrowska Julia Urszula

 

22 styczeń godz. 12.00

  1. Dobosz Mikołaj Zachariasz
  2. Dubicki Adam
  3. Duchniak Jakub Jan
  4. Dychała Kamil
  5. Gapik Patrycja Joanna
  6. Gaweł Damian Daniel

 

22 styczeń godz. 16.00

  1. Gawlas Maciej Rafał
  2. Grabka Arkadiusz Robert
  3. Grzelczak Daniel
  4. Igras Patryk Karol
  5. Jarema Mikołaj Krzysztof
  6. Juraszek Szymon Mateusz

 

23 styczeń godz. 8.00

  1. Jurkowski Dawid
  2. Kolarska Natalia Jadwiga
  3. Kopeć Kamil
  4. Kowalski Radosław Marek
  5. Kuruc Bartosz Mikołaj
  6. Kusicielek Anna Maria

 

23 styczeń godz.12.00

  1. Kwiatkowski Daniel Stanisław
  2. Luzeńczyk Anastazja Małgorzata
  3. Łozowska Anna Maria
  4. Maliszewska Katarzyna
  5. Morasiewicz Wojciech Grzegorz
  6. Ogłaza Konrad Kacper

 

23 styczeń godz.16.00

  1. Pabian Hanna Ewa
  2. Papmel Justyna
  3. Polakiewicz Kamil Jakub
  4. Ratajczak Hubert
  5. Reka Hubert Dariusz

 

24 styczeń godz.8.00

  1. Słońska Elżbieta
  2. Słota Patryk
  3. Szczepaniak Adrian Antoni
  4. Szymańska Monika Maria
  5. Trzaska Piotr Paweł
  6. Wawrzak Kamil Marcin

 

24 styczeń godz. 12.00

  1. Wiechciński Kamil
  2. Załupka Kamil Miłosz
  3. Zapart Oliwer Krzysztof
  4. Zielińska Roksana Wiktoria
  5. Zięba Jakub Wojciech
  6. Żygadło Szymon Andrzej

 

24 styczeń godz. 16.00

  1. Połeć Krzysztof Bogumił
  2. Kołodziej Daniel Maciej
  3. Kowalik Aleksandra Urszula
  4. Kulesza Cezary Adam
  5. Mielczarek Dawid Jakub
  6. Sipura Kamil Błażej

 

25 styczeń godz. 8.00

  1. Bączyk Mateusz
  2. Borecki Michał Julian
  3. Brzózka Albert Michał
  4. Czeryba Piotr
  5. Kobza Natalia
  6. Taźbirek Piotr Paweł

 

 

25 styczeń godz.12.00

  1. Ungrat Daniel
  2. Wielgus Arkadiusz