Wręczenie szkolnych odznak uczniom klas drugich

Pierwszego oraz piątego października 2020 r. uczniowie klas drugich otrzymali z rąk Pani Dyrektor oraz wychowawców klas odznaki szkolne symbolizujące przynależność do Technikum Leśnego w Miliczu. Zanim wręczono odznaki szkolne Pani Dyrektor skierowała do uczniów klas drugich słowa: 

 “Drodzy Uczniowie! Dziś nadeszła dla Was uroczysta chwila wręczenia odznak szkoły. Po roku nauki, poznania zwyczajów i tradycji szkolnych, staliście się dojrzalsi i odpowiedzialni, dlatego też od dziś na waszych mundurach będzie widniała odznaka Technikum Leśnego w Miliczu – symbol milickich młodych leśników. Noście ją dumnie i odpowiedzialnie, jak przystało na ucznia tej szkoły. Odnoście się do tego symbolu z szacunkiem i powagą. Ta odznaka jest symbolem tego miejsca, została zaprojektowana wiele lat temu przez waszego starszego kolegę. Dzięki szacunkowi, tradycji przetrwała do dziś i odróżnia nas od innych szkół.”  

Po przemówieniu wręczono drugoklasistom odznaki szkoły. Apele zostały przygotowane przez panią Joannę Gamrot i Samorząd Uczniowski. 

Fot.: Maciej Kempiński