JESIENIĄ INTERNAT SPORTEM STOI

Mistrzostwa internatu w piłce nożnej odbyły się na boisku “Orlika” LO w Miliczu. Udział wzięło siedem sześcioosobowych drużyn, w tym dwie z klas pierwszych. Graliśmy systemem “każdy z każdym”. Wygrała drużyna klas IV-tych w składzie: K. Łopuch, J. Marciniak, L. Kancerek, Sz. Malik, J. Szubert, K. Pieńkos, N. Kałwiński. Królem strzelców został G. Piętowski z klasy III a. Drużyna otrzymała pamiątki ufundowane przez Samorząd Uczniowski.
Mistrzostwa internatu w futsal – halowej piłce nożnej odbyły się w hali LO. Grano systemem pucharowym rocznik na rocznik (cztery roczniki). Niespodzianką było zwycięstwo klas pierwszych. Drużyna zagrała w składzie: M. Stasierski, J. Grzemski, A. Gregor, M. Buraczewski, A. Nowacki, N. Mruk, M. Wroński, K. Pietrala. Tradycją tych rozgrywek jest tort wręczany zwycięzcom przez kierownika internatu.
Mistrzostwa internatu w tenisie stołowym – system rozgrywek grupowych wyłonił po dwóch najlepszych tenisistów, którzy zagrali w finale. Po zaciętych pojedynkach na podium stanęli: I m-ce – M. Jarmuszczak przed K. Cielińskim (II miejsce), III miejsce wywalczył F. Targoni. Finaliści zostali obdarowani upominkami ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.