AWANS CHŁOPAKÓW DO FINAŁU DOLNOŚLĄSKIEGO W BADMINTONIE.

W dniu 15.11.2019r. w Hali Sportowej Hasta La Vista we Wrocławiu odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. W turnieju prawo startu posiadały zespoły szkolne złożone oddzielnie z trzech dziewcząt i trzech chłopców. Pierwsza runda zawodów rozegrana została w grupach utworzonych drogą losowania systemem „każdy z każdym” , od drugiej rundy obowiązywał system pucharowy. W turnieju dziewcząt wystartowało 11 drużyn, a w turnieju chłopców – 12. Drużyna dziewczyn w składzie Agnieszka Skowron , Natalia Antczak, Martyna Krzyważnia zajęły V miejsce ,a drużyna chłopców w składzie Norbert Kałwiński, Krystian Jakubowski , Kornel Łopuch zajęli II miejsce w turnieju. Zespół chłopców awansował do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 28 listopada.