KOLOROWY SZLAK KARPIA

KOLOROWY  SZLAK  KARPIA

Odnowiona figura karpia powróciła  na swoje miejsce w bezpośrednim  sąsiedztwie Technikum Leśnego w Miliczu – dawnej siedziby rodowej  Maltzanów.  Karp jest wizytówką Kolorowego Szlaku Karpia – wspaniale ozdobiony kolorami i motywami regionalnymi.

W sekretariacie szkoły można zaopatrzyć się w mapkę konkursową do zbierania pieczątek oraz podbić każdą mapkę  pieczątką, która znajduje się na miejscu. Pieczątka i mapka są dostępne  od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu szkoły:  8.00 – 15.00 oraz w restauracji “Parkowa” od poniedziałku do piątku w godzinach: 11.00 – 20.00, natomiast w sobotę i niedzielę oraz w święta  między 12.00 a 20.00. Przy okazji  w restauracji znanej ze smakowicie przyrządzanego karpia można spróbować  tej ryby w różnych odsłonach.

Na szlaku swoich wędrówek po Dolinie Baryczy zapraszamy więc do odwiedzenia Kolorowego Karpia,    podziwiania kompleksu pałacowo-parkowego w Miliczu i koniecznie spróbowania specjałów szefa kuchni serwowanych przez  restaurację “Parkowa”.