Finał Dolnośląski Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Olszyna 2019.

W dniu 10.10.2019r. w Olszynie odbył się Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych. Podczas uroczystości Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego zostały wręczone 10 najlepszym szkołom we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży specjalne dyplomy oraz nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu sportowego ufundowane przez Województwo Dolnośląskie. Nagrody wręczali Patron imprezy biegowej Burmistrz Olszyny Pan Leszek Leśko oraz Gość Honorowy złoty medalista olimpijski w skoku o tyczce Pan Władysław Kozakiewicz.
Nasza szkoła w Współzawodnictwie Sportowym 2018/2019 zajęła zaszczytne VII miejsce na 190 sklasyfikowanych szkół.
Następnie odbyły się Biegi Sztafetowe. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dera Łukasz, Galas Oskar, Gałęcki Kamil, Gawryś Szymon, Gregor Antoni, Kałwiński Norbert, Kruszyk Marcel, Kucharski Hubert, Sergiejczuk Aleksander, Stasierski Michał, Szubert Jakub i Wielgus Marcin zajęli bardzo dobre IX miejsce.

Serdecznie Gratulujemy wspaniałych wyników we współzawodnictwie i sztafecie !
Fot. Estera Ginter.