NASZA SZKOŁA VII SZKOŁĄ NA DOLNYM ŚLĄSKU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH !!!

W dniu 13.09.2019 r. w Internacie Technikum Leśnego w Miliczu, odbyło się zebranie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Miliczu. Zebranie otworzył przewodniczący Wiesław Cerazy, który przedstawił wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2018/2019. Bardzo dobrze we współzawodnictwie wypadła nasza szkoła. Technikum Leśne w Miliczu zajęło I miejsce w rywalizacji sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady na szczeblu powiatu, natomiast w rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w roku 2018/2019 na 190 szkół nasza szkoła zajęła wysokie 7 miejsce z dorobkiem 1205 punktów. Do osiągnięcia takiego sukcesu przyczyniły się wysokie miejsca w następujących dyscyplinach:
– III miejsce Dziewcząt i I miejsce Chłopców w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Biegach na Orientację.
– III miejsce Dziewcząt i IV miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Badmintonie 
– V miejsce Dziewcząt i II miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.
-II miejsce Dziewcząt i II miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim w Unihokeju.

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH SPORTOWCÓW !!!

Fot. Konrad Kustosz