HISTORYCZNY BRĄZOWY MEDAL NASZYCH DZIEWCZYN.

W dniach 3-5 kwietnia 2019r. w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn dziewcząt i 8 chłopców. Turniej rozegrano systemem grupowo-pucharowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Bortkun, Martyna Wasielewska, Lena Bartosik, Andżelika Krajewska, Paulina Fengler, Weronika Chojnacka, Agnieszka Skowron i Laura Błaszków zajęły III miejsce( jest to pierwszy medal drużyny dziewcząt naszej szkoły). Natomiast drużyna chłopców w składzie: Damian Kowalski, Piotr Tępiński, Hubert Kucharski, Jakub Duda, Aleksander Antkowiak, Kacper Opas, Kamil Pona, Maciej Musielak i Jan Czachorek zajęli IV miejsce.W kategorii dziewcząt została wyróżniona Martyna Wasielewska, która została najlepiej broniącą zawodniczką turnieju, natomiast Jakub Duda został wyróżnionym zawodnikiem w naszej drużynie. Serdecznie dziękujemy siatkarzom Nadleśnictwa Milicz i Żmigród za możliwość rozegrania sparingów.