III Miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym.

W dniach 20 – 22 marca 2019r. w Tucholi odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Do turnieju zgłosiło się dziewięć reprezentacji.W ramach rozgrywek został rozegrany turniej drużynowy chłopców oraz turniej deblowy i turniej par mieszanych. W turnieju drużynowym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Piórkowski Kacper, Dobrowolski Bartosz, Marcin Jarmuszczak, Krzysztof Romański, Przemysław Głuch zajęli III miejsce, w turnieju deblowym para Piórkowski Kacper i Jarmuszczak Marcin zajęli V miejsce natomiast mikst w składzie Wojtaszuk Aleksandra i Piórkowski Kacper także V miejsce. Natomiast w turnieju indywidualnym dziewcząt najlepiej wypadła Aleksandra Wojtaszuk zajęła VII miejsce, a VIII miejsce Martyna Wasielewska, natomiast wśród chłopców Kacper Piórkowski był VIII.
Turniej przebiegał w miłej atmosferze.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom !!!