VII Szkolny Konkurs Logiczny “Myślę, więc jestem”

W dniach 13 i 20 grudnia  w naszej szkole odbył się VII Szkolny Konkurs Logiczny „ Myślę, więc jestem”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, w pierwszym wzięło udział  38 uczniów z klas I-IV, 12 najlepszych zmierzyło się z zadaniami w drugim etapie.  Podczas rozwiązywania zadań konkursowych uczniowie musieli wykazać się nie tylko logicznym myśleniem, ale również orientacją i wyobraźnią przestrzenną, sprytem oraz umiejętnością przewidywania. Mistrzami logicznego myślenia w tym roku zostali:

Aleksander Sergiejczuk (kl. 3b) – I m-ce

Daniel Górny (kl. 1b) – II m-ce

Leon Kancerek (kl. 3b) – III m-ce

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a  laureatom gratulujemy sukcesów. Tym samym zapraszamy do konkursu w przyszłym roku szkolnym i zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwiązywania zagadek i zadań związanych z logicznym myśleniem, bo to nie tylko nauka, ale i wspaniała zabawa.

Kamila Solińska