WIELKI SPORTOWY SUKCES NASZEJ SZKOŁY !!!❤️❤️❤️

W dniu 14.09.2018 r. w Internacie Technikum Leśnego w Miliczu, odbyło się zebranie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Miliczu. Zebranie otworzył przewodniczący Wiesław Cerazy, który przedstawił wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2017/2018. Wspaniale we współzawodnictwie wypadła nasza szkoła. Technikum Leśne w Miliczu zajęło I miejsce w rywalizacji sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach ,, Licealiady” na szczeblu powiatu, natomiast w rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w roku 2017/2018 na 187 szkół nasza szkoła zajęła wysokie 10 miejsce z dorobkiem 1144 punktów. Do osiągnięcia takiego sukcesu przyczyniły się wysokie miejsca w następujących dyscyplinach:
– III miejsce Dziewcząt i II miejsce Chłopców w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Badmintonie
– III miejsce Dziewcząt i II miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Biegach na Orientację
– IV miejsce Dziewcząt i IV miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.
-V miejsce Chłopców w Finale Dolnośląskim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
– I miejsce Chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
– I miejsce Chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH SPORTOWCÓW !!!❤️❤️❤️