Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Biegach na Orientację

II MIEJSCE DZIEWCZĄT I II MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE DOLNOŚLĄSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W BIEGACH NA ORIĘNTACJĘ.

W dniu 24 maja 2018r. we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Biegach na Orientację. W turnieju wystartowało 9 zawodników naszej szkoły (3 dziewczyny i 6 chłopców), którzy zakwalifikowali się z eliminacji półfinałowych, które także odbyły się we Wrocławiu. Zarówno dziewczyny i chłopcy osiągnęli bardzo dobre wyniki. Dziewczyny zajęły w punktacji drużynowej III miejsce, natomiast chłopcy II miejsce.
Szkołę reprezentowali: Duchniak Martyna, Ziętek Anna, Błaszków Laura, Wielgus Arkadiusz, Wielgus Marcin, Kruszyk Marcel, Gałęcki Kamil, Kempiński Maciej i Sergiejczuk Aleksander.
Opiekunem naszej drużyny był Wiesław Cerazy.
Gratulacje dla całej ekipy.