Turniej tenisa stołowego o puchar Dyrektora TL w Miliczu.

W dniu 16 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Technikum Leśnego w Miliczu.
Jako pierwszy został rozegrany turniej drużynowy. W kategorii dziewcząt nasza drużyna w składzie: Wojtaszuk Aleksandra, Babis Aleksandra, Lizak Wiktoria zajęły II miejsce, natomiast w kategorii chłopców I reprezentacja naszej szkoły w składzie: Biliński Radosław, Piórkowski Kacper i Kucharski Hubert zajęli I miejsce, natomiast II reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kałwiński Norbert, Korzański Michał i Pona Kamil zajęli III miejsce. Po przeprowadzeniu turnieju drużynowego odbył się turniej indywidualny dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Wojtaszuk Aleksandra, natomiast w kategorii chłopców II miejsce zajął Biliński Radosław a III miejsce Piórkowski Kacper. Dekoracji zawodników dokonała Dyrektor Szkoły Justyna Żarczyńska.