Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej

SUKCES NASZYCH SIATKARZY W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ LEŚNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ.
W dniach 2-3 marca 2018 roku w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie. W Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej potwierdziło udział 7 drużyn dziewcząt reprezentujących następujące szkoły: TL w Białowieży, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Biłgoraju oraz 8 drużyn chłopców: TL w Białowieży, ZSLiE w Brynku, ZSL w Lesku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Biłgoraju. Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie grupy żeńskie A i B oraz dwie grupy męskie C i D. Rozstawione zostały reprezentacje, które w ubiegłym roku zajęły w mistrzostwach dwa pierwsze miejsca tj. Biłgoraj i Tuchola wśród dziewcząt oraz Biłgoraj i Białowieża wśród chłopców, do nich dolosowane zostały pozostałe zespoły.
Po rozegraniu turnieju drużyna dziewcząt w składzie: Antczak Natalia, Bartosik Lena, Błaszków Laura, Dąbrowska Julia, Duchniak Martyna, Fengler Paulina, Krajewska Andżelika, Chojnacka Weronika zajęły VI miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Antkowiak Aleksander, Czachorek Jan, Kowalski Damian, Kucharski Hubert, Pona Kamil, Tępiński Piotr, Ungrat Daniel, Szymon Żygadło zajęli III miejsce.
W czasie turnieju wyróżniono najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. W drużynie dziewcząt wyróżniono Antczak Natalie natomiast chłopców Ungrata Daniela. Najlepszym przyjmującym Mistrzostw Polski został Antkowiak Aleksander.W czasie wolnym od rozgrywek odbył się konkurs strzelecki, który wygrała Martyna Duchniak.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!