Akademia z okazji Dnia Kobiet

Dyrekcja, pracownicy szkoły oraz uczniowie zebrali się 8 marca w auli szkolnej na uroczystej Akademii, którą przygotowały panie: Bożena Smereka i Anna Stachurska oraz grupa uczniów: Zosia Majchrzyk, Wiktoria Lizak, Szymon Gawryś, Bartosz Kontowski, Adrian Szczepaniak i Miłosz Wewior.
Prowadzący akademię (Adrian i Miłosz) powitali zgromadzonych w auli i przedstawili historię święta kobiet.
Następnie złożyli życzenia: „ Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim paniom pracującym w Technikum Leśnym w Miliczu i naszym koleżankom najserdeczniejsze życzenia.” i zaproszono wszystkie Panie i Dziewczyny na kabaret : Chłopak-Dziewczyna (odegrany przez Bartka i Wiktorię).
Po występie uczniów wręczono na ręce pani dyrektor bukiet kwiatów, a wszystkim obecnym w auli paniom i dziewczynom czekoladki.
Podczas akademii ogłoszono również zwycięzcę konkursu na wiersz pt: Czego sobie życzysz z okazji Dnia Kobiet? – nagrodę otrzymała uczennica Roksana Zielińska, a wiersz konkursowy zadeklamowała Zosia Majchrzyk.
Jak co roku, podczas akademii z okazji Dnia Kobiet, ogłoszono również nazwisko Mistrza Savoir Vivre 2018 klas czwartych – został nim uczeń klasy IV A: Adrian Szczepaniak, który z rąk pani dyrektor oraz organizatorki konkursu pani Bożeny Smereki otrzymał statuetkę- serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy paniom Bożenie Smerece, Ani Stachurskiej i wszystkim uczniom za przygotowanie akademii.