VIII Bal Leśnika

Już po raz ósmy bawiliśmy się wspólnie na Charytatywnym Balu Leśnika zorganizowanym przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne oraz Radę Rodziców Technikum Leśnego w Miliczu.

Zabawa odbyła się w tym roku w restauracji „Kaskada” o godzinie 19.00, a bawiliśmy się przy muzyce zespołu “Sensor”.
Bal został przygotowany przez dyrektor panią Justynę Żarczyńską, nauczycielkę języka niemieckiego Joannę Ungurian oraz Radę Rodziców w osobach: przewodniczącego RR pana Zbigniewa Czerybę, panie Ewelinę Fabiańczyk – Kustosz, Katarzynę Jakubowską i Beatę Kaniewską.
Zanim bal został otwarty juz tradycyjnie sygnaliści szkolnego zespołu „Silvanus” (w składzie: Duchniak Martyna, Bączyk Mateusz, Korzański Michał, Chrząściel Wojciech) odegrali kilka sygnałów. Na balu obecni byli pracownicy szkoły, rodzice naszych uczniów, absolwenci szkoły i swoją obecnością zaszczycili nas zastępca dyrektora ds. Gospodarki Leśnej RDLP we Wrocławiu pan Arkadiusz Wojciechowicz z żoną oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz pan Janusz Łabuda z żoną i Nadleśniczy Nadleśnictwa Żmigród pan Paweł Górski z żoną.
Po zabraniu głosu przez panią dyrektor oraz przewodniczącego RR wzniesiono toast za bal i podano obiad, a o godz. 22 na salę wjechał rozświetlony ogniami i pięknie udekorowany pieczony dzik, którego podano z kapustą, kaszą i sosami.
Podczas balu odbyła się loteria fantowa oraz licytacje: tortu w kształcie dzika autorstwa mamy ucznia pani Urszuli Zięba, koszulki drużyny Energa MKS Kalisz beniaminka PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2017/2018 oraz rękawic bokserskich z podpisami m.in. znanego Tomasza Adamek, Adama Balskiego oraz kwietników z drewna przygotowanych przez pana Tomasza Gapik. Natomiast nagrodą główną w loterii był dwudniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu „Kondratówka” w Karpaczu.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom balu za wspaniałą zabawę, a sponsorom (rodzicom naszych uczniów, nauczycielom oraz licznym firmom) za okazane serce.

Już teraz zapraszamy na IX Bal Leśnika 2019!