VI Szkolny Konkurs Logiczny

W dniach 14.12 oraz 20.12 w naszej szkole odbył się  VI Szkolny Konkurs Logiczny „Myślę, więc jestem” organizowany co roku przez p. Kamilę Solińską. W konkursie wzięło udział  32 uczniów naszej szkoły.

Podczas rozwiązywania zadań konkursowych uczniowie musieli wykazać się nie tylko logicznym myśleniem, ale również orientacją i wyobraźnią przestrzenną, dobrą techniką liczenia, sprytem oraz umiejętnością przewidywania. Podczas pierwszego etapu uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru składający się 26 pytań. 10 najlepszych uczniów przeszło do drugiego etapu, w którym zmierzyli się z 15 zadaniami otwartymi.

Z przyjemnością informujemy, że mistrzem logicznego myślenia została w tym roku uczennica klasy 3b Anna Ziętek. Drugie miejsce zajął Aleksander Sergiejczuk z klasy 2b, trzecie – Szymon Żygadło z klasy 4b. Serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Tym samym zapraszamy na konkurs w przyszłym roku szkolnym i zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów,  bo to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.