Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu dzisiejszym tj.03.10.2017 r.odbyła się w parku przyszkolnym Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach startowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu milickiego.
W kategorii dziewcząt zwyciężył drużyna I L.O,drugie miejsce zajęły dziewczyny z naszej szkoły,III miejsce przypadło dziewczynom z ZS.
Natomiast w kategorii chłopców zwyciężyła drużyna naszej szkoły,II miejsce dla L.O i III dla ZS.

Reprezentacja dziewcząt: Cyndecka Julia, Bortkun Karolina, Majchrzyk Zofia, Kubiczek Ewa, Krzywaźnia Martyna, Lisiecka Julia, Skowron Agnieszka, Duchniak Martyna, Hyża maja, Zielińska Roksana, Mołodecka Patrycja.

Reprezentacja chłopców: Wielgus Arkadiusz, Wielgus Marcin, Kowalski Radosław, Ungrat Daniel – rezerwa, Jurkowski Dawid, Sergiejczuk Aleksander, Duchniak Jakub, Zając Walenty, Gałęcki Kamil, Gawryś Szymon, Kruszyk Marcel

Gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników!!!
Opiekunem drużyny dziewcząt był pan Wiesław Cerazy, drużyny chłopców Maciej Ewertowski