Otrzęsiny klas pierwszych

W piątek 29 września odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Prowadzącym wydarzenie był starszy szkoły Adrian Szczepaniak a organizatorem był Samorząd Uczniowski i opiekunowie pani Anna Stachurska i pan Stanisław Mielcarek.
Klasy I A oraz I B rywalizowały ze sobą w wielu konkurencjach: konkurs na piosenkę klasową, najładniejszy ogon, najdłuższy ogon, rozpalanie ogniska, rozpoznawanie roślin i zwierząt, wiązanie krawatu, rysowanie swojego wychowawcy, „bitwa” na taniec, tor przeszkód, a wychowawcy klas pierwszych pani Joanna Ungurian oraz pan Piotr Pałczyński wzięli udział w 2 konkurencjach: Pan Piotr w tłumaczeniu wyrazów na język niemiecki a pani Joanna w nazwaniu ptaków z obrazka, oraz namalowanie portretów farbami bez użycia rąk.
Zmagania klas oceniało jury: pedagog szkolny pani Gamrot Joanna, uczniowie: Ogłaza Konrad, Luzeńczyk Anastazja, Gerstgarbe Aleksandra.
Na teren otrzęsin samochodem wjechał Sylwan i Driady. W poszczególne role wcielili się uczniowie naszej szkoły: Sylwan- Oliwer Zapart
Driady -Natalia Kobza, Roksana Zielińska, Łozowska Anna, Martyna Bielak.

Ostatecznie w ostrej i zaciętej rywalizacji jury zdecydowało, że klasy I A i I B ex aequo zdobyły miejsce pierwsze.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otrzęsin.