Sukces uczniów naszej szkoły w Konkursie Piosenki Miłosnej.

Zespół muzyczny uczniów naszej szkoły NaLeśniki zwyciężył w kategorii szkół średnich w organizowanym przez Ośrodek Kultury w Miliczu ,,Konkursie Piosenki Miłosnej”
Konkurs odbył się dnia 30.03.2017 w Ośrodku Kultury w Miliczu. Do konkursu zgłosiło się aż pięćdziesięciu wykonawców, którzy oceniani byli w różnych kategoriach wiekowych. Zespół składający się z uczniów naszej szkoły (Emilia Kisiela – puzon, Julia Lisiecka – gitara, Leon Kancerek – trąbka, wokal)oraz nauczyciela (Łukasz Kontowski – gitara), z gościnnym udziałem Krystiana Karolewskiego (kajo) , wykonał utwór Stanisława Staszewskiego pt. „Baranek”. Jury w składzie: Krystyna Mielnik, Marlena Grodzińska, Przemysław Wasielewski i Tomasz Dębski uznało, że występ ten zasłużył na pierwsze miejsce (ex aequo z uczennicą 1-go LO w Miliczu Marceliną Szydłowską ). Szczęśliwi uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.