Sukces uczennicy naszej szkoły w konkursie powiatowym.

Uczennica klasy 2c Oliwia Salwińska zwyciężyła w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego POLIGLOTA.

Finał konkursu odbył się dnia 14.03.2017 w Liceum Ogólnokształcącym w Miliczu. Wzięło w nim udział 4 uczniów naszej szkoły: Oliwia Salwińska, Adrian Kaczmarek, Arkadiusz Karczmarz oraz Jakub Kurpiel (opiekun: Łukasz Kontowski). Przedstawiciele naszej szkoły wyłonieni zostali w trakcie etapu szkolnego ww. konkursu, który odbył się 07.02.2017 r. W etapie tym wzięło udział aż 41 osób.

W trakcie finałowego etapu konkursu uczniowie mieli 45 minut na rozwiązanie szeregu zadań dotyczących historii, kultury oraz geografii krajów anglojęzycznych, a także kilkunastu zadań gramatycznych. W sumie uzyskać można było 60 punktów. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że spośród wszystkich uczestników to Oliwia Salwińska mogła pochwalić się największą liczbą zdobytych punktów, a co za tym idzie została zwyciężczynią Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego POLIGLOTA. Pozostali uczniowie naszej szkoły również pokazali się z dobrej strony. Gratulujemy sukcesu.