Dzień Wiosny – 21.03.2017 r.

W ramach obchodu pierwszego dnia wiosny, społeczność Technikum Leśnego przygotowała kilka atrakcji – pierwszą był konkurs wiedzy leśnej, zorganizowany przez panią mgr inż. Barbarę Bienkiewicz, w którym to uczniowie klas I-IV mogli pochwalić się swoją wiedzą m.in z zakresu ochrony, hodowli, urządzania czy użytkowania lasu, a także przypomnieć sobie kilka informacji w dziedzinach leśnych.

Po kilku seriach pytań konkursowych na pierwszym miejscu uplasował się Albert Brzózka, natomiast po dogrywce drugie miejsce zajął Kacper Piórkowski, a trzecie – Arkadiusz Karczmarz.

 

Po krótkiej przerwie od zmagań konkursowych odbyły się wybory miss i mistera Technikum Leśnego. Reprezentanci klas upodobnieni do znanych gwiazd telewizji, kina, sceny muzycznej prezentowali swoje przebrania przed publicznością oraz jury.
Gdy wszyscy kandydaci zaprezentowali się na scenie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Tytuł II wicemiss zdobyła Dominika Kubica, Wicemiss została Oliwia Salwińska, natomiast Miss – Laura Błaszków. W kategorii chłopców II Wicemisterem został Paweł Sędzimir, I Wicemisterem – Miłosz Wewior, a Misterem – Daniel Kołodziej.
Zwycięzcy wyborów Miss i Mistera otrzymali upominki od Samorządu Uczniowskiego w postaci “samochodu” oraz bonu uprawniającego do jednego nieprzygotowanie do lekcji na wybranym przedmiocie. Nagrody wręczyły pani dyrektor Justyna Żarczyńska oraz pani wicedyrektor Paulina Szymańska