Szachowy listopad

Dżdżysta pogoda za oknem i długie jesienne wieczory stwarzają dogodne warunki do organizacji współzawodnictwa w królewskiej grze jaką niewątpliwie są szachy. W listopadzie odbyły się aż trzy turnieje szachowe. Pierwszym z nich był turniej o tytuł Mistrza Internatu TL, w którym na podium stanęli: I miejsce – Marcin Brydziński, II miejsce – Arkadiusz Wielgus, III miejsce – Jakub Duchniak. W kolejnych zawodach najlepsi zawodnicy w pierwszym turnieju wraz z Martyną Duchniak reprezentowali naszą szkołę w Szachowych Mistrzostwach Powiatu gdzie drużynowo zajęli II miejsce. Trzecim turniejem w listopadzie były Szachowe Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych, które odbywały się u podnóża Bieszczadów w Zespole Szkół Leśnych w Lesku. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marcin Brydziński, Arkadiusz Wielgus i Jakub Duchniak uplasowała się tam na piątym miejscu drużynowo, a indywidualnie chłopaki zajęli odpowiednio  9, 12 i 13 miejsce zdobywając jednocześnie V kategorię szachową. Organizatorzy zawodów w Lesku przygotowali dla uczestników szereg dodatkowych atrakcji. Były to m.in. wycieczka w Bieszczady, zwiedzanie muzeów czy wyjścia na basen, za co z tego miejsca serdecznie dziękujemy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14