“Myślę, więc jestem”

W dniach 6 i 13 grudnia  w naszej szkole odbył się V Szkolny Konkurs Logiczny „Myślę, więc jestem”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, w pierwszym wzięło udział 40 uczniów z klas I-IV, 10 najlepszych przeszło do zmagań w drugim etapie.  Podczas rozwiązywania zadań konkursowych uczniowie musieli wykazać się nie tylko logicznym myśleniem, ale również orientacją i wyobraźnią przestrzenną, dobrą techniką liczenia, sprytem oraz umiejętnością przewidywania. Mistrzami logicznego myślenia w tym roku zostali:

Oliwer Zapart (kl 3b) – I m-ce

Kornel Łopuch (kl 1b) – II m-ce

Bartosz Gulij (kl 4c) – III m-ce

Uczniowie uhonorowani zostali dyplomami oraz drobnymi upominkami, które zostały wręczone na szkolnym apelu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, laureatom gratulujemy sukcesów oraz życzymy ich jeszcze więcej w przyszłym roku. Tym samym zapraszamy do konkursu w przyszłym roku szkolnym i zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwiązywania zagadek i zadań związanych z logicznym myśleniem, bo to nie tylko nauka, ale i wspaniała zabawa.