Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

Nasza szkoła zajęła 41 miejsce na Dolnym Śląsku we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2015/2016.

16.09.2016 r. w Internacie Technikum Leśnego w Miliczu, odbyło się zebranie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Miliczu. Zebranie otworzył przewodniczący Wiesław Cerazy, który przedstawił wyniki współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2015/16. Bardzo dobrze we współzawodnictwie wypadła nasza szkoła, która na 189 sklasyfikowanych szkoły na Dolnym Śląsku zajęła 41 miejsce z dorobkiem 886 punktów. Na taki wynik zapunktowały następujące dyscypliny: tenis stołowy dziewcząt i chłopców, badminton dziewcząt i chłopców, biegi na orientacje dziewcząt i chłopców, sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców oraz piłka nożna chłopców.

 

szs szs2