Pierwsze starty naszych zawodników w zawodach sportowych

W dniu 10 września we Wrocławiu odbył się 25. Jubileuszowy bieg solidarności na dystansie 5 km. W zawodach wystartowało dwóch uczniów naszej szkoły – Arkadiusz i Marcin Wielgusowie. Arek dystans 5 kilometrów przebiegł w 18 minut co dało mu 14 miejsce w kategorii open, natomiast w swojej kategorii wiekowej zajął 3 miejsce. Natomiast Marcin uzyskał czas 19:37, był 28 w kategorii open i 4 w kategorii wiekowej.

W tym samym czasie w Poznaniu Wiesław Cerazy wystartował w wyścigu kolarskim Bike Maraton Poznań Challange na dystansie 50 km, w którym zajął 634 miejsce na 1816 uczestników, z czasem 1:25:05.

Natomiast w niedzielę odbył się IV Bieg Karpia, w którym wystartowało czterech reprezentantów naszej szkoły: mgr inż. Łukasz Kontowski, Marcin Wilk oraz Arek i Marcin Wielgusowie.
W biegu głównym na dystansie 10. Km, drugie miejsce zajął Arek Wielgus z czasem 37:37, 13. Miejsce zajął Marcin Wielgus – 42:11, 33. Łukasz Kontowski z czasem 47:31 i 70. Miejsce Marcin Wilk z czasem 57:58. Bieg ukończyło 92 zawodników.