Zawody w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora

22 marca w Sali sportowej naszej Szkoły odbyły się zawody w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Technikum Leśnego w Miliczu. W turnieju wystartowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu milickiego.

Turniej rozegrano w kategorii dziewcząt i chłopców.

Jako pierwszy został rozegrany turniej drużynowy w którym dziewczęta naszej szkoły w składzie Sylwia Karbowiak, Karolina Szydełko i Iza Mikołajczak zajęły 2 miejsce.

W turnieju drużynowym chłopców wystartowały dwie reprezentacje: zespół I w składzie – Łukasz Łakota, Szymon Adasiak i Radek Biliński zajął pierwsze miejsce, natomiast zespół II w składzie – Bartek Gajda, Tomasz Młynarz i Kacper Piórkowski zajął 3 miejsce.

Po turnieju drużynowym odbył się turniej indywidualny. W kategorii dziewcząt 4 miejsce zajęła Karolina Szydełko, 5 – Sylwia Karbowiak, 9 Iza Mikołajczak. W kategorii chłopców 2 miejsce zajął Łukasz Łakota, 3 Szymon Adasiak, 5 Tomek Młynarz, 7 Radek Biliński, 9 Bartosz Gajda, 10 Kacper Piórkowski. Puchary i medale wręczył dyrektor Technikum Leśnego w Miliczu mgr inż. Daniel Targosz. Zawody zorganizował i sędziował Wiesław Cerazy.

f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8