VIII MP SZKÓŁ LEŚNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

ROZGRYWKI GRUPOWE 12.03.2016r.

 

 

Grupa “A” Hala Gimnazjum Milicz

  1. Milicz 0:1 Tuchola
  2. Brynek 0:5 Biłgoraj
  3. Milicz 2:0 Starościn
  4. Tuchola 1:3 Biłgoraj
  5. Starościn 8:1 Brynek
  6. Biłgoraj 0:1 Milicz
  7.  Tuchola 5:2 Brynek
  8. Biłgoraj 2:4 Starościn
  9. Brynek 0:4 Milicz
  10. Starościn 4:1 Tuchola

Grupa “B” CETS Krośnice

  1. Goraj 2:1 Warcino
  2. Rogoziniec 3:1 Białowieża
  3. Goraj 3:3 Zagnańsk
  4. Warcino 1:0 Białowieża
  5. Zagnańsk 3:4 Rogoziniec
  6. Białowieża 3:4 Goraj
  7. Warcino 4:3 Rogoziniec
  8. Białowieża 1:2 Zagnańsk
  9. Rogoziniec 1:2 Goraj
  10. Zagnańsk 1:1 Warcino

HALA GIMNAZJUM W MILICZU

  1. 16:00  Milicz 3:1 Zagnańsk
  2. 16:25  Goraj 2:2 Tuchola  (rz. karne 4:1)
  3. 16:50  Starościn 3:2 Rogoziniec
  4. 17:15  Warcino 1:1 Biłgoraj  (rz. karne 4:3)
  5. 17:40  Tuchola 1:1 Rogoziniec (rz. karne 1:3)
  6. 18:05  Zagnańsk 1:5 Biłgoraj
  7. 18:30  Milicz 1:0 Warcino
  8. 18:55  Goraj 1:4 Starościn

niedziela 13.03.2016

 

 

mecz o IX miejsce

BIAŁOWIEŻA 2:0 BRYNEK

 

mecz o VII miejsce

TUCHOLA 2:1 ZAGNAŃSK

 

mecz o V miejsce

ROGOZINIEC 0:8 BIŁGORAJ

 

mecz o III miejsce

WARCINO 2:2 GORAJ

  1. KARNE 1:3

mecz o I miejsce

STAROŚCIN 2:1 MILICZ

 

MISTRZ POLSKI 2016

S T A R O Ś C I N

W dniach 11.-13.03.2016 r. odbyły się VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ LEŚNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Tradycyjnie, organizatorem Turnieju było Technikum Leśne w Miliczu, a z ramienia Dyrektora Szkoły  Daniela Targosza odpowiedzialnymi za organizację byli Panowie Krzysztof Pękalski oraz Damian Rokita
Patronat Honorowy Turnieju objęła Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu, którą reprezentował podczas uroczystego zamknięcia imprezy Pan Arkadiusz Wojciechowicz –Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej. Cały turniej mógł zostać przygotowany dzięki wsparciu wielu osób i instytucji. Szczególne podziękowania skierowane są w stronę RDLP we Wrocławiu, Nadleśnictwa Milicz Pana Burmistrza Gminy Milicz Piotra Lecha, Nadleśnictwa Wołów oraz Banku Spółdzielczego w Miliczu, Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Wołowie, Pani Jowity Wdowczyk, Pani Marty Grzelczak, Pana Krzysztofa Kondrackiego, Pana Huberta Widziaka, Pana Grzegorza Jankowskiego, Pana Grzegorza Żyto, Rady Rodziców TL w Miliczu.

Zawodnicy reprezentowali 10 szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska: TL Białowieża, TL Tuchola, ZSLiE Brynek, ZSL Zagnańsk, ZSL Rogoziniec, TL Warcino, TL Starościn, ZSL Goraj, ZSL Biłgoraj, TL Milicz

Zwycięzcą turnieju zostało TL Starościn.

Drużyna TL Milicz zajęła II miejsce, a reprezentowali ją następujący uczniowie:
kapitan: Gawlak Mateusz

Bramkarz: Słota Patryk

Kowalski Damian

Kołodziej Daniel

Igras Patryk

Ungrat Daniel

Zygart Łukasz

Drychusz Szymon

Biliński Radosław

Reka Hubert

Trener drużyny: Krzysztof Pękalski
Podczas zamknięcia imprezy obecni byli: Dyrektor TL Milicz pan Daniel Targosz, zastępca Dyrektora RDLP we Wrocławiu pan Arkadiusz Wojciechowicz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Milicz pan Janusz Łabuda, przedstawiciel Burmistrza Gminy Milicz pan Dariusz Duszyński

Nagrodzono najlepszych zawodników:
Najlepszy zawodnik turnieju: Jędrasiak Bartosz ( TL Starościn)
Najlepszy bramkarz: Sierotko Damian ( (TL Starościn)
Król strzelców: Śnieżyński Kamil (ZSL Biłgoraj)

Zestawienia miejsc:

I – TL Starościn

II – TL Milicz

III – ZSL Goraj

IV – TL Warcino

V – ZSL Biłgoraj

VI – ZSL Rogoziniec

VII – TL Tuchola

VIII – ZSL Zagnańsk

IX – TL Białowieża

X – ZSLiE Brynek

 

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski

autor zdjęć: Bartosz Jakubowski