VI konkurs powiatowy „Genetyka – nie taka straszna…”

Już po raz VI odbył się w naszej szkole konkurs powiatowy dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Genetyka – nie taka straszna…”. Z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. W bieżącym roku wzięło w nim udział 17 uczniów reprezentujących szkoły z powiatu milickiego takie jak: Zespół Szkół w Bukowicach, Zespół Szkół w Krośnicach, Gimnazjum im. M. Kopernika w Miliczu, Gimnazjum w Sułowie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie, Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu oraz I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół oraz Technikum Leśne.

Walka o miejsce na podium była bardzo zacięta, o czym świadczą 2 dogrywki, które zostały rozegrane pomiędzy: Anetą Bździuch i Julią Rozmus, oraz Michaliną Łuczyszyn a Bartoszem Kontowskim.

W kategorii szkół gimnazjalnych klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce – Szymon Nowak (Gimnazjum AD ASTRA)

II miejsce – Angelika Ciołek (Gimnazjum im. M. Kopernika w Miliczu)

III miejsce – Bartosz Kontowski (Gimnazjum AD ASTRA)

… a w kategorii szkół ponadgimnazjanych :

I miejsce – Julia Walniczek ( I LO)

II miejsce – Klaudia Skibniewska (TL)

III miejsce – Julia Rozmus (I LO)

Sponsorami nagród byli: Technikum Leśne w Miliczu, Stowarzyszenie „Przyjazna edukacja”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

genetyka (25) genetyka (26) genetyka (27) genetyka (28) genetyka (29) genetyka (30) genetyka (31) genetyka (32) genetyka (1) genetyka (2) genetyka (3) genetyka (4) genetyka (5) genetyka (6) genetyka (7) genetyka (8) genetyka (9) genetyka (10) genetyka (11) genetyka (12) genetyka (13) genetyka (14) genetyka (15) genetyka (16) genetyka (17) genetyka (18) genetyka (19) genetyka (20) genetyka (21) genetyka (22) genetyka (23) genetyka (24)