Finał Strefy Wrocławskiej w Tenisie

1 marca 2016 r. w Brzegu Dolnym odbył się Finał Strefy Wrocławskiej w Tenisie. W turnieju wystartowała reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej Szkoły. Turniej rozegrano systemem grupowo-pucharowym. Po rozegraniu wszystkich meczy, nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Drużyna dziewcząt w składzie : Sylwia Karbowiak i Karolina Szydełko w turnieju drużynowym zajęły V miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Łukasz Łakota, Szymon Adasiak i Kacper Piórkowski zajęli IV miejsce.
Po rozegraniu turnieju drużynowego odbył się turniej indywidualny dla dziewcząt i chłopców bez licencji zawodniczych. Sylwia Karbowiak i Karolina Szydełko zajęły miejsca V-VI, natomiast chłopcy: I miejsce zajął Szymon Adasiak, III Łukasz Łakota i VIII Kacper Piórkowski.