DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2015

14 października w Technikum Leśnym w Miliczu uczniowie podziękowali nauczycielom za edukację i wychowanie, a wszystkim pracownikom szkoły za pomoc w załatwianiu wszystkich spraw z którymi zwracają się do nich.

Apel składał się z dwóch części – nieoficjalnej i oficjalnej.

Prowadzący Roxana Rutyna i Adrian Szczepaniak część nieoficjalną rozpoczęli od złożenia najserdeczniejszych życzeń dla wszystkich pracowników szkoły.

Rozbrzmiała muzyka i na ekranie wśród rozkwitających się kwiatów pojawiły się cytaty sławnych ludzi, dotyczące nauczyciela i ich pracy.

Przed zebranymi w auli pracownikami szkoły i uczniami Radosław Banik zarecytował wiersz Kerna “W szkole”, zespół “Śnieżyny” zaśpiewały piosenkę “Nauczycielu jesteś mi naprawdę bliski” na melodię “Mój Przyjacielu” K.Krawczyka ,a uczeń Damian Gaweł wierszem złożył wszystkim pracownikom życzenia, prowadzący apel przybliżyli wszystkim sylwetki nauczyciela – przewodnika i ucznia – opornika po czym właśnie ci dwaj uczeń i opornik M.Furman i P.Wabnic walczyli na cytaty.

Po raz pierwszy w naszej szkole został przyznany Oskar: w kategorii “Motorniczy Szkoły” naszej pani sekretarce Alinie Walkowiak z sentencją – ” Jesteś tu po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi”. Mike Litman

Część nieoficjalną zakończył Zespół Sygnalistów i rozpoczęła się część oficjalna

Pan mgr inż. Daniel Targosz Dyrektor Szkoły z naręczem kwiatów, które złożył na ręce Wicedyrektor Szkoły pani mgr Pauliny Szymańskiej podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i życzył dużo zdrowia i wytrwałości w dalszej działalności na rzecz szkoły i wychowania młodzieży.

Pani mgr Anna Stachurska odczytała imienne upoważnienie podpisane przez Minister Edukacji – Joannę Kluzik-Rostkowską, na mocy którego pan mgr inż. Daniel Targosz mógł wręczyć Medale KEN , które w tym roku otrzymały je: pani Jolanta Cwenar, Pani Maryla Dziedzic, pani Bożena Smereka.

Następnie pan Dyrektor wręczył nagrody Ministra Środowiska pani Marii Smole i pani Urszuli Zamirskiej, a na końcu przyznał i wręczył osobiście nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli i pracowników szkoły.

c d e f g h  j l a b