Blachy 2015

30 września 2015 roku podczas uroczystego apelu, tradycyjnie, uczniowie klas drugich naszej szkoły otrzymali tzw. „blachy” – odznaki Technikum Leśnego w Miliczu.
Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego Szkoły zgromadzonych na placu apelowym powitał Dyrektor Szkoły Daniel Targosz, który zwrócił się do uczniów słowami: „Droga młodzieży naszej szkoły. Drodzy uczniowie klas drugich. Minął już rok, jak jesteście uczniami TL w Miliczu. Dzisiaj jesteśmy pewni, że Wasz wybór, wybór tej szkoły jest właściwy i daje gwarancję jej ukończenia. Za chwilę wręczę wam odznaki ucznia Technikum Leśnego w Miliczu. Noście je godnie, z szacunkiem i dumą. Noście je dzisiaj, w okresie studiów i przyszłej pracy zawodowej – na mundurze leśnika, gdziekolwiek będziecie; czy na tej, czy na innej półkuli. Ale pamiętajcie, że ta odznaka zobowiązuje! Bycie uczniem, a później absolwentem Technikum Leśnego w Miliczu – to honor i zaszczyt!”
Po tych słowach Pan Dyrektor, z pomocą wychowawców klas drugich – Pań Katarzyny Rajewskiej i Ewy Chyły – wręczył każdemu drugoklasiście odznakę szkolną.

blachy-1 blachy-2 blachy-3 blachy-4