XII MPSL w Tenisie Stołowym

XII Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora  Generalnego Lasów Państwowych.

Tenisiści stołowi naszej szkoły w dniach 13-15.03.2014r. uczestniczyli w XII Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. W pierwszym dniu odbył się turniej drużynowy, w  którym wzięły udział reprezentacje Goraja, Leska, Zagnańska, Tucholi oraz naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Każdą szkołę reprezentowało trzech zawodników (czwarty zawodnik mógł być wstawiony w następnym meczu). Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacja szkoły w składzie Kotyl Mariusz, Motyl Arkadiusz, Łakota Łukasz, Adasiak Szymon zdobyli tytuł mistrzowski. Oprócz turnieju głównego odbył się także turniej II reprezentacji szkół leśnych w których drużyna TL w Miliczu w składzie Gajda Bartosz, Furman Marcin, Dryhusz Szymon zajęła II miejsce.

W drugim dniu odbył się turniej indywidualny uczniów i nauczycieli oraz turniej deblowy chłopców. Do zmagań w turnieju chłopców przystąpiło 26 zawodników. Turniej rozegrano systemem pucharowym. Po trzy godzinnych rozgrywkach I miejsce zdobył Kotyl Mariusz, II – Łakota Łukasz,  V- Adasiak Szymon, IX-XII – Motyl Arkadiusz, Gajda Bartosz, Dryhusz Szymon, XIII – XXVI – Furman Marcin. W turnieju deblowym I miejsce zdobyli uczniowie TL w Miliczu –Kotyl Mariusz oraz Łakota Łukasz, którzy pokonali wszystkie reprezentacje szkół leśnych.

W turnieju nauczycieli III miejsce zajął Wiesław Cerazy. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze.

IMGP8904 (Kopiowanie) IMGP8910 (Kopiowanie) IMGP8923 (Kopiowanie) IMGP8929 (Kopiowanie) IMGP8936 (Kopiowanie) IMGP8940 (Kopiowanie) IMGP8941 (Kopiowanie) IMGP8943 (Kopiowanie) IMGP8947 (Kopiowanie) IMGP8954 (Kopiowanie) IMGP8644 (Kopiowanie) IMGP8646 (Kopiowanie) IMGP8649 (Kopiowanie) IMGP8652 (Kopiowanie) IMGP8654 (Kopiowanie) IMGP8659 (Kopiowanie) IMGP8681 (Kopiowanie) IMGP8697 (Kopiowanie) IMGP8699 (Kopiowanie) IMGP8704 (Kopiowanie) IMGP8717 (Kopiowanie) IMGP8750 (Kopiowanie) IMGP8787 (Kopiowanie) IMGP8788 (Kopiowanie) IMGP8795 (Kopiowanie) IMGP8801 (Kopiowanie) IMGP8822 (Kopiowanie) IMGP8827 (Kopiowanie) IMGP8828 (Kopiowanie) IMGP8829 (Kopiowanie) IMGP8852 (Kopiowanie) IMGP8869 (Kopiowanie) IMGP8873 (Kopiowanie) IMGP8878 (Kopiowanie) IMGP8879 (Kopiowanie) IMGP8883 (Kopiowanie) IMGP8886 (Kopiowanie) IMGP8890 (Kopiowanie) IMGP8892 (Kopiowanie) IMGP8893 (Kopiowanie)