Spływ kajakowy IV A

W dniu 04.10.2013r odbył się nasz drugi już spływ klasowy Baryczą.

Naszymi opiekunami byli Pani Justyna Żarczyńska oraz wychowawca klasy Pan Wiesław Cerazy. Nad sprawnym i bezpiecznym spływem czuwał ratownik Pan Wojtek Szczepaniak.

Podczas spływu nasza klasa świetnie się bawiła mimo nie zbyt ciepłej już pogodny. Mogliśmy podziwiać ostoje konika polskiego, lecz największą atrakcją była Polska jesień, która w tym roku jest bardzo piękna. W czasie spływu musieliśmy raz przenieś kajaki na tamie w Sułowie, które przyniosły nam dużo śmiechu i zabawy podczas wyciągania naszego wychowawcy z kajaka. Na końcu spływu zorganizowaliśmy ognisko, gdzie mogliśmy się ogrzać i upiec kiełbaski. Nasz wychowawca ufundował dla każdego z nas słodką przekąskę. Po długim i wyczerpującym spływie wróciliśmy do internatu, troszkę mokrzy ale strasznie zadowoleni. DZIĘKUJEMY!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA