Wyniki współzawodnictwa

17. 09 .2013r. w Internacie TL w Miliczu, odbyło się zebranie PSZS w Miliczu. Zebranie otworzył przewodniczący Wiesław Cerazy, który przedstawił wyniki Współzawodnictwa Sportowego w roku szkolnym 2012/13.

wqer

W pionie szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Miliczu, drugie SP Krośnice a trzecie SP Cieszków. W pionie szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum w Cieszkowie, drugie GM w Milicz, a trzecie GM Wróbliniec. W pionie szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce ZS w Miliczu, drugie TL w Miliczu, a trzecie-    I LO Milicz. Wszystkim zwycięskim zespołom Przewodniczący Wiesław Cerazy wręczył pamiątkowe puchary.
Podczas zebrania nauczyciele opracowali kalendarz imprez na nadchodzący rok 13/14.

Na zakończenie zebrania Wiesław Cerazy serdecznie podziękował wszystkim nauczycielom za duże zaangażowanie w organizacji imprez sportowych. Bardzo dobrze we współzawodnictwie wypadła nasza szkoła, która na 204 sklasyfikowane szkoły na Dolnym Śląsku zajęła 37 miejsce z dorobkiem 900 punktów (w tamtym roku zajęliśmy 67 miejsce). Na taki wynik zapunktowały następujące dyscypliny: koszykówka dziewcząt, tenis stołowy chłopców, piłka siatkowa chłopców, szachy, badminton, biegi na orientację, siatkówka plażowa chłopców i streetball chłopców.