REPREZENTACJA CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY MISTRZAMI DOLNEGO ŚLĄSKA W BIEGACH NA ORIENTACJĘ !!!

W dniu 24 maja 2019r. we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Biegach na Orientację. W turnieju wystartowało 10 zawodników naszej szkoły (4 dziewczyny i 6 chłopców), którzy zakwalifikowali się z eliminacji półfinałowych, które także odbyły się we Wrocławiu. Zarówno dziewczyny i chłopcy osiągnęli bardzo dobre wyniki. Dziewczyny zajęły w punktacji drużynowej III miejsce, natomiast chłopcy I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt IV miejsce zajęła Martyna Duchniak, a V Anna Ziętek. Natomiast w kategorii chłopców tytuł Mistrza Dolnego Śląska zdobył Marcel Kruszyk, a VI miejsce zajął Kamil Gałęcki.